Sklep firmowy
Informujemy, że od dnia 18.06.2016 SKLEP FIRMOWY będzie czynny również w soboty w godzinach 9.00-13.00....
Dodano 13.06.2016 czytaj więcej »

EURO FIRMA FAIR PLAY - EFFP
Szanowni Państwo      Międzynarodowa kapituła programu CIRF - Innowacyjna i Rzetelna Firma przyznała naszej Spółce tytuł  ...
Dodano 08.04.2016 czytaj więcej »

Aktualności
20 stycznia 2010
Zwycięstwa chodzą parami

11 listopada 2009 r. w kieleckiej hali sportowej przy ul. Żytniej, przedstawiciele Gomaru Pińczów zawarli umowę sponsorską z drużyną mistrzów polski w piłce ręcznej Vive Targi Kielce. Spotkanie pomiędzy przedstawicielami Gomaru i Vive przebiegło w niezwykle pozytywnej atmosferze, ponieważ tuż przed nim kieleccy szczypiorniści rozgromili przed własną publicznością swojego najzacieklejszego rywala Wisłę Płock. Podczas zorganizowanego z tej okazji briefingu, reprezentujący Gomar Tadeusz Winiarski podkreślał przywiązanie firmy do regionu świętokrzyskiego. Przypominał o wieloletnim wsparciu udzielanemu lokalnym inicjatywom, których gorącymi orędownikami są właściciele Gomaru, Państwo Irena i Michał Górniak. - Jest mi niezmiernie miło, że nasza firma „Gomar” Pińczów może wspierać sport i klub Vive Targi Kielce. Nasze produkty wykonujemy z warzyw i owoców uprawianych w naszym regionie. To taki nasz mały regionalny patriotyzm” - powiedział dyrektor ds. sprzedaży Gomaru Tadeusz Winiarski.

To nie przypadek, że Gomar podjął współpracę z Vive Targi Kielce. W ostatnim czasie coraz lepiej rozwija się działalność firmiy Gomar. Wzrost obrotów, wzmocnienie kadry pracowniczej, zwiększenie nakładów na inwestycje – to tylko niektóre z wielu przykładów poprawy działalności przedsiębiorstwa. Dofinansowanie kieleckiej drużyny ma być jednak nie tylko przypieczętowaniem dobrej passy , ale przede wszystkim sposobem na propagowanie zdrowego trybu życia, zgodnego z misją i wartościami Gomaru Pińczów. Dział Marketingu.